O mnie

“Nie interesuje mnie, jak zarabiasz na życie. Chcę wiedzieć, za czym tęsknisz i o czym ośmielasz się marzyć wychodząc na spotkanie tęsknocie swego serca. Nie interesuje mnie ile masz lat. Chcę wiedzieć, czy dla miłości, dla marzenia, dla przygody życia zaryzykujesz, że wezmą cię za głupca.”

Oriah Mountain Dreamer

dsc04777-2

Pochodzę z Częstochowy, gdzie spędziłam całkiem sympatyczny kawałek swojego życia. Tam studiowałam filologię angielską oraz terapię pedagogiczną, i tam stawiałam swoje pierwsze kroki jako przewodnik wycieczek, tłumacz i dziennikarz-amator. Pierwszego bloga założyłam w 2014 r., kiedy wyjechałam do USA pracować jako au pair. Od sierpnia 2016 r. jestem au pair w Danii, w Kopenhadze.

Nie jestem podróżnikiem, raczej turystą. Kocham wygodne łóżko i gorący prysznic, i wolę poczytać książkę niż włazić na Mount Everest. Poza tym lubię nawiązywać relacje z ludźmi, rozmawiać, dyskutować, spierać się, słuchać historii i opowiadać je innym (stąd blog), gotować (i jeść!), oglądać filmy, chodzić do teatru, zwiedzać i uczyć się nowych rzeczy. I lubię, kiedy to co robię ma sens, i pomaga mnie i innym czynić siebie i świat odrobinę lepszym, piękniejszym i bardziej prawdziwym.

Reklamy